کانکس ساندویچ پانل | مدرن کانکس

toilet conex picture
کانکس سرویس بهداشتی | مدرن کانکس
04/13/2019
guard conex picture
کانکس نگهبانی | مدرن کانکس
04/13/2019

کانکس ساندویچ پانل | مدرن کانکس

sandewich panel picture

کانکس ساندویچ پانل

کانکس ساندویچ پانل دیگر محصولات خوب و پر فروش گروه مهندسین مدرن کانکس است. تفاوت اساسی قابل ذکر در کانکس ساندویچ پانل با کانکس های معمولی نوع عایق بکار رفته دیواره آن میباشد. در ساندویچ پنل عایق استفاده شده از نوع تزریقی پلی یورتان است ، در نوع معمولی از عایق پلی استایرن استفاده می شود. عایقی که از نوع تزریقی پلی یورتان حرارتی است ، مقاومت بسیار بالاتری در برابر سرما ، گرما و رطوبت دارد. در ساندویچ پانل دیواره های بیرونی و خارجی از ورق گالوانیزه استفاده میشود ، ولی در نوع کانکس معمولی فقط نمای خارجی از ورق گالوانیزه میباشد. نمای داخل نیز پی وی سی طرح دار استفاده میشود ، چنانچه نیاز به نصب دیواره داخلی در کانکس نوع پانلی باشد روی ورق گالوانیزه داخلی نصب خواهد شد. کانکس ساندویچ پانل 35 درصد از هدر رفت انرژی در داخل ساختمان نسبت به نوع سنتی جلوگیری میکند.

sandewich panel picture

ویژگی های کانکس ساندویچ پانل

کاربردهای متفاوتی که میتوان در کانکس پنلی به آن اشاره داشت ، سردخانه ها ، دفاتر کارگاهی ، ویلاها ، خانه های پیش ساخته ، واحد های امداد و درمانگاهی است. مزایای خوب کانکس ساندویچ پانل که از نظر پوشش جزو بهترین گزینه های انتخابی میتواند قرار گیرد ، عایق انرژی بسیار قوی و سبک بودن آن نسبت به سایر مصالح پیش ساخته است. قیمت تمام شده آن نیز تفاوت زیادی با مصالح سنتی و ساختمان های سنتی دارد. قابلیت شست و شو با آب و سایر مواد پاک کننده هم از مزیت های خوب به شمار می آید. نصب سریع ، آسان و ترکیب رنگی گوناگون بسته به سلیقه مشتری و مقاومت بالا در برابر زلزله و رانش زمین ، طول عمر بسیار بالا حداکثر تا 40 سال ، انعطاف پذیری برای استفاده از طرح های پیچیده و خاص نیز از مزیت های خوب بشمار می آید.

sandewich panel picture

انواع کانکس ساندویچ پانل

پانل ها از نظر جنس ورق و جنس فوم نیز دارای انواع متفاوتی هستند. از نظر جنس ورق میتوانیم سه نوع کلی را معرفی کنیم ، ساندویچ پانل آلوزینک ، آلومینیوم و گالولنیزه ، جنس ورق ساندویچ پنل آلوزنیک درجه کیفی بالایی به دلیل ضد زنگی قوی در شرایط آب و هوایی مرطوب دارد. پانل ساندویچی از نظر جنس فوم نیز به چهار دسته کلی تقسیم میشود ، پلی یورتان ، ایکس پی اس ، پلی استایرن و ساندویچ پانل پشم سنگ ، که ساندویچ پانل پلی یورتان بسیار قوی در برابر صوت و حرارت میباشد ، علت آن هم وجود سلول های هوا است. ساندویچ پانل پشم سنگ نیز در دمای بسیار بالا و آتش سوزی مقاومت بسیار بالایی دارد ، کاملا ضد حریق بشمار می آید و عایق مناسبی برای استفاده در کوره پزی ها و گرم خانه ها میباشد.

انواع عایق در ساندویچ پانل

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *